Gry Dla Dziewczyn
Najczęściej
grane

W Poszukiwaniu Zamku Drakuli

dodano: 09/04/11

Lubisz mroczne opowieści o duchach? Uwielbiasz ten dreszczyk emocji towarzyszący strrrrrasznym historiom przyprawiającym o gęsią skórkę? Mamy coś dla Ciebie. W owej grze będziesz mogła dobrać szykowne ubrania dziewczynie, która wybrała się na poszukiwania osławionego zamku mrocznego księcia Drakuli... dobierz jej coś, co idealnie odda nastrój panujący w tym wyjątkowym miejscu.

Słowa kluczowe:
ubieranki, gry ubieranki, ubieranki dla dziewczyn, wampir, duch, zamek, Drakula

Podobne Gry
Ubierz Prosiac..
Dodano 07/12/10 Ubierz Prosiaczka

Gry dla dziewczyn, ubieranki zwykle polegają na ubieraniu pięknych kobiet lub gwiazd znanych z telewizji i dużego ekranu. Tym razem naszej pomocy potrzebuje mały Prosiaczek,..

zagrań: 4887
Jenny Dress Up
Dodano 07/12/10 Jenny Dress Up

Jenny jest bardzo nieśmiałą dziewczynką. Bardzo chciałaby ładnie wyglądać, ale kompletnie nie radzi sobie z doborem stroju. Pomóż jej zaleźć odpowiednie ubranie. Przy..

zagrań: 4211
Carmen Electra
Dodano 07/12/10 Carmen Electra

Gra Carmen Electra reprezentuje gry dla dziewczyn, polegające na ubieraniu postaci. Carmen to amerykańska aktorka, piosenkarka i modelka. Jest piękną kobietą i słynie z dob..

zagrań: 4749
Angelina & Bra..
Dodano 07/12/10 Angelina & Brad Dress Up

Angelina Jolie i Brad Pitt, najsłynniejsza para Hollywood, aktorzy słynący z talentu i nieprzeciętnej urody oddają się dzisiaj w Twoje ręce! Masz do dyspozycji całą ich ..

zagrań: 5153