Gry Dla Dziewczyn
Najczęściej
grane

Styl Księżniczki w Szkole

dodano: 09/16/11

Iście królewska ubieranka! Jednak naszym zadaniem nie jest dobranie tym pięciu uroczym dziewczynom balowych kreacji, tylko... szkolnych mundurków. Podejmij wyzwanie trendsetterki i udowodnij, że szkolny mundurek wcale nie musi być nudny - dobierz tej piątce ciekawe zestawy i spraw, aby wyglądały w szkole elegancko!

Słowa kluczowe:
gry dla dziewczyn, gry ubieranki, ubieranki, ubieranki dla dziewczyn, szkoła

Podobne Gry
Cookie Cutter
Dodano 07/14/10 Cookie Cutter

Gry dla dziewczyn w najlepszym wydaniu. Tym razem wcielamy się w pomoc kucharza - naszym zadaniem jest 'odbijanie' foremek o zróżnicowanym kształcie. Musimy robić to w tak u..

zagrań: 28357
Cooking
Dodano 07/12/10 Cooking

Gry dla dziewczyn o gotowaniu nigdy się nie nudzą. Najpierw musimy popatrzeć na listę i zobaczyć, jakich składników potrzebujemy. Następnie, używając myszki musimy te ..

zagrań: 25792
Love Chef
Dodano 07/12/10 Love Chef

Gry dla dziewczyn w wersji polskiej. Allysa ma spotkanie z Alanem. Niestety w jej domu jest bałagan a posiłek jeszcze nie gotowy. Musisz jej pomóc przygotować perfekcyjną ko..

zagrań: 10748
Udekoruj Chło..
Dodano 07/12/10 Udekoruj Chłopca z Piernika

Pieczenie ciasteczek to jedno z ulubionych zajęć przedświątecznych wielu kobiet w każdym wieku. Tym razem możemy udekorować wirtualnego chłopca z piernika. Do dyspozycji ..

zagrań: 13516