Gry Dla Dziewczyn
Najczęściej
grane

Perfect Wedding Cake

dodano: 10/20/10

Wspaniała gra, w której Twoim zadaniem jest stworzenie idealnego tortu ślubnego:) Ten dzień jest bardzo ważny dla pary młodej, dlatego tort powinien wyglądać smakowicie i pomysłowo:) Wybierz formę, kolor, a także apetycznie wyglądający krem oraz ciekawe dodatki, a Twój tort na pewno zachwyci wszystkich gości:)

Słowa kluczowe:
gry dla dziewczyn, gotowanie, tort, ślub

Podobne Gry
Cookie Cutter
Dodano 07/14/10 Cookie Cutter

Gry dla dziewczyn w najlepszym wydaniu. Tym razem wcielamy się w pomoc kucharza - naszym zadaniem jest 'odbijanie' foremek o zróżnicowanym kształcie. Musimy robić to w tak u..

zagrań: 1546
Upiecz Muffinki
Dodano 07/06/10 Upiecz Muffinki

Gra dla dziewczyn, w której naszym głównym zadaniem jest upieczenie popularnych Muffinek. Tylko od nas zależy jakie składniki znajdą się w cieście. Zaraz po upieczeniu ma..

zagrań: 1340
Danie z kurczaka
Dodano 07/06/10 Danie z kurczaka

Gra dla dziewczyn z elementami gotowania. Naszym zadaniem jest ugotowanie pysznego kurczaka od podstaw. Nie wystarczy włożyć go jedynie do piekarnika i czekać. Dobry kurczak ..

zagrań: 1262
Zrób pizze!
Dodano 07/06/10 Zrób pizze!

Gra dla dziewczyn polegająca na przygotowywaniu pizzy. Naszym zadaniem jest dodawanie odpowiednich składników. Musimy się śpieszyć, jeśli zbyt długo będziemy zwlekać ot..

zagrań: 811