Gry Dla Dziewczyn
Najczęściej
grane

Magic Change

dodano: 08/29/10

Gotowanie to ulubione gry dla dziewczyn. Tym razem mamy jednak do czynienia z grą wyjątkową. Będziemy ważyć czarodziejski eliksir. Musisz dodać do kotła różne składniki i sprawić, by wróżka odzyskała swoją piękna postać. Nie myśl, że jest to łatwe zadanie. Jeśli źle wymieszasz składniki, efekt może Cie bardzo zaskoczyć. Możesz zostać nawet roślinką.

Słowa kluczowe:
gra dla dziewczyn, czarowanie, eliksir, gotowanie

Podobne Gry
Cookie Cutter
Dodano 07/14/10 Cookie Cutter

Gry dla dziewczyn w najlepszym wydaniu. Tym razem wcielamy się w pomoc kucharza - naszym zadaniem jest 'odbijanie' foremek o zróżnicowanym kształcie. Musimy robić to w tak u..

zagrań: 1546
Upiecz Muffinki
Dodano 07/06/10 Upiecz Muffinki

Gra dla dziewczyn, w której naszym głównym zadaniem jest upieczenie popularnych Muffinek. Tylko od nas zależy jakie składniki znajdą się w cieście. Zaraz po upieczeniu ma..

zagrań: 1340
Danie z kurczaka
Dodano 07/06/10 Danie z kurczaka

Gra dla dziewczyn z elementami gotowania. Naszym zadaniem jest ugotowanie pysznego kurczaka od podstaw. Nie wystarczy włożyć go jedynie do piekarnika i czekać. Dobry kurczak ..

zagrań: 1262
Zrób pizze!
Dodano 07/06/10 Zrób pizze!

Gra dla dziewczyn polegająca na przygotowywaniu pizzy. Naszym zadaniem jest dodawanie odpowiednich składników. Musimy się śpieszyć, jeśli zbyt długo będziemy zwlekać ot..

zagrań: 811