Gry Dla Dziewczyn
Najczęściej
grane

Kitchen Queens

dodano: 10/21/10

Świetna gra dla dziewczyn, w której będziesz mogła sprawdzić swoje umiejętności kulinarne:) Te dwie urocze dziewczyny pragną zrobić miłą niespodziankę znajomemu i postanowiły upiec dla niego pyszne ciasto:) Stosuj się do ich wskazówek, upiecz i udekoruj swoje dzieło, a następnie zobacz czy Twoje ciasto smakuje znajomemu tych dziewczyn:)

Słowa kluczowe:
gry dla dziewczyn, ciasto, dekorowanie, tort

Podobne Gry
Cookie Cutter
Dodano 07/14/10 Cookie Cutter

Gry dla dziewczyn w najlepszym wydaniu. Tym razem wcielamy się w pomoc kucharza - naszym zadaniem jest 'odbijanie' foremek o zróżnicowanym kształcie. Musimy robić to w tak u..

zagrań: 1546
Cooking
Dodano 07/12/10 Cooking

Gry dla dziewczyn o gotowaniu nigdy się nie nudzą. Najpierw musimy popatrzeć na listę i zobaczyć, jakich składników potrzebujemy. Następnie, używając myszki musimy te ..

zagrań: 612
Love Chef
Dodano 07/12/10 Love Chef

Gry dla dziewczyn w wersji polskiej. Allysa ma spotkanie z Alanem. Niestety w jej domu jest bałagan a posiłek jeszcze nie gotowy. Musisz jej pomóc przygotować perfekcyjną ko..

zagrań: 635
Udekoruj Chło..
Dodano 07/12/10 Udekoruj Chłopca z Piernika

Pieczenie ciasteczek to jedno z ulubionych zajęć przedświątecznych wielu kobiet w każdym wieku. Tym razem możemy udekorować wirtualnego chłopca z piernika. Do dyspozycji ..

zagrań: 496