Gry Dla Dziewczyn
Najczęściej
grane

Jessiccas Beach Salad Bar

dodano: 09/07/10

Gry dla dziewczyn w wersji kulinarnej. Wcielasz się w rolę Jessiki, która prowadzi swój bar sałatkowy na plaży. Twoje zadanie polega na przygotowywaniu sałatek zgodnie z zamówieniem klientów. Należy to robić szybko i dokładnie, aby się nie pomylić. Aby przygotować sałatkę potrzebna Ci miska i odpowiednie składniki. Musisz postawić ją pod mikserem, a gotowa potrawę wystawić na

Słowa kluczowe:
gotowanie, bar sałatkowy, gra dla dziewczyn, gierka flash

Podobne Gry
Cookie Cutter
Dodano 07/14/10 Cookie Cutter

Gry dla dziewczyn w najlepszym wydaniu. Tym razem wcielamy się w pomoc kucharza - naszym zadaniem jest 'odbijanie' foremek o zróżnicowanym kształcie. Musimy robić to w tak u..

zagrań: 1546
Upiecz Muffinki
Dodano 07/06/10 Upiecz Muffinki

Gra dla dziewczyn, w której naszym głównym zadaniem jest upieczenie popularnych Muffinek. Tylko od nas zależy jakie składniki znajdą się w cieście. Zaraz po upieczeniu ma..

zagrań: 1340
Danie z kurczaka
Dodano 07/06/10 Danie z kurczaka

Gra dla dziewczyn z elementami gotowania. Naszym zadaniem jest ugotowanie pysznego kurczaka od podstaw. Nie wystarczy włożyć go jedynie do piekarnika i czekać. Dobry kurczak ..

zagrań: 1262
Zrób pizze!
Dodano 07/06/10 Zrób pizze!

Gra dla dziewczyn polegająca na przygotowywaniu pizzy. Naszym zadaniem jest dodawanie odpowiednich składników. Musimy się śpieszyć, jeśli zbyt długo będziemy zwlekać ot..

zagrań: 811