Gry Dla Dziewczyn
Najczęściej
grane

House Bunny

dodano: 07/12/10

Domowy króliczek musi wyglądać ślicznie. Zabaw się w stylistkę i ubierz dziewczynę najlepiej, jak potrafisz. Możesz zadomowić się w jej pokoju, zamknąć drzwi, zaświecić lampkę i zabrać się za przymierzanie. W szufladach pochowane są różne ubrania, z których oczywiście możesz korzystać. Gry dla dziewczyn, ubieranki obsługiwane myszką.

Słowa kluczowe:
ubieranki, przebieranki, gry dla dziewczyn, Bunny, ubierz

Podobne Gry
Cookie Cutter
Dodano 07/14/10 Cookie Cutter

Gry dla dziewczyn w najlepszym wydaniu. Tym razem wcielamy się w pomoc kucharza - naszym zadaniem jest 'odbijanie' foremek o zróżnicowanym kształcie. Musimy robić to w tak u..

zagrań: 1546
Cooking
Dodano 07/12/10 Cooking

Gry dla dziewczyn o gotowaniu nigdy się nie nudzą. Najpierw musimy popatrzeć na listę i zobaczyć, jakich składników potrzebujemy. Następnie, używając myszki musimy te ..

zagrań: 612
Love Chef
Dodano 07/12/10 Love Chef

Gry dla dziewczyn w wersji polskiej. Allysa ma spotkanie z Alanem. Niestety w jej domu jest bałagan a posiłek jeszcze nie gotowy. Musisz jej pomóc przygotować perfekcyjną ko..

zagrań: 635
Udekoruj Chło..
Dodano 07/12/10 Udekoruj Chłopca z Piernika

Pieczenie ciasteczek to jedno z ulubionych zajęć przedświątecznych wielu kobiet w każdym wieku. Tym razem możemy udekorować wirtualnego chłopca z piernika. Do dyspozycji ..

zagrań: 496