Gry Dla Dziewczyn
Najczęściej
grane

Gorączka piękna - paparazzi

dodano: 01/27/12

Dzięki tej ubierance masz okazję poczuć się jak prawdziwa stylistka gwiazd! Wystarczy, że wybierzesz jedną z trzech dziewczyn: Mary, Lucy lub Jenny, a następnie stworzysz dla wybranej gwiazdki niesamowitą i przyciągającą uwagę stylizację. Zajrzyj do szafy prawdziwych gwiazd i przekonaj się co jest na topie :)

Słowa kluczowe:
gry dla dziewczyn, ubieranki, ubieranki gry, gry ubieranki, paparazzi

Podobne Gry
Cookie Cutter
Dodano 07/14/10 Cookie Cutter

Gry dla dziewczyn w najlepszym wydaniu. Tym razem wcielamy się w pomoc kucharza - naszym zadaniem jest 'odbijanie' foremek o zróżnicowanym kształcie. Musimy robić to w tak u..

zagrań: 28369
Cooking
Dodano 07/12/10 Cooking

Gry dla dziewczyn o gotowaniu nigdy się nie nudzą. Najpierw musimy popatrzeć na listę i zobaczyć, jakich składników potrzebujemy. Następnie, używając myszki musimy te ..

zagrań: 25810
Love Chef
Dodano 07/12/10 Love Chef

Gry dla dziewczyn w wersji polskiej. Allysa ma spotkanie z Alanem. Niestety w jej domu jest bałagan a posiłek jeszcze nie gotowy. Musisz jej pomóc przygotować perfekcyjną ko..

zagrań: 10752
Udekoruj Chło..
Dodano 07/12/10 Udekoruj Chłopca z Piernika

Pieczenie ciasteczek to jedno z ulubionych zajęć przedświątecznych wielu kobiet w każdym wieku. Tym razem możemy udekorować wirtualnego chłopca z piernika. Do dyspozycji ..

zagrań: 13527