Gry Dla Dziewczyn
Najczęściej
grane

Dress my cake

dodano: 09/07/10

Dress my cake reprezentuje gry dla dziewczyn rozwijające umiejętności i wyobraźnię kulinarną. Twoim zdaniem jest przystrojenie wykwintnego tortu. Im będzie bardziej kolorowy, tym lepiej. Do dyspozycji mamy ciastka, owoce i różnej wielkości świeczki. Przycisk reset kasuje powstałą kompozycję i rozpoczynamy grę od początku.

Słowa kluczowe:
gry dla dziewczyn, tort, pieczenie, ubieranka, gotowanie

Podobne Gry
Cookie Cutter
Dodano 07/14/10 Cookie Cutter

Gry dla dziewczyn w najlepszym wydaniu. Tym razem wcielamy się w pomoc kucharza - naszym zadaniem jest 'odbijanie' foremek o zróżnicowanym kształcie. Musimy robić to w tak u..

zagrań: 1546
Upiecz Muffinki
Dodano 07/06/10 Upiecz Muffinki

Gra dla dziewczyn, w której naszym głównym zadaniem jest upieczenie popularnych Muffinek. Tylko od nas zależy jakie składniki znajdą się w cieście. Zaraz po upieczeniu ma..

zagrań: 1340
Danie z kurczaka
Dodano 07/06/10 Danie z kurczaka

Gra dla dziewczyn z elementami gotowania. Naszym zadaniem jest ugotowanie pysznego kurczaka od podstaw. Nie wystarczy włożyć go jedynie do piekarnika i czekać. Dobry kurczak ..

zagrań: 1262
Zrób pizze!
Dodano 07/06/10 Zrób pizze!

Gra dla dziewczyn polegająca na przygotowywaniu pizzy. Naszym zadaniem jest dodawanie odpowiednich składników. Musimy się śpieszyć, jeśli zbyt długo będziemy zwlekać ot..

zagrań: 811