Gry Dla Dziewczyn
Najczęściej
grane

Barbie Dressup Makeover

dodano: 07/12/10

Każda mała dziewczynka chciała kiedyś mieć Barbie. W tej grze mamy ich do wybory cztery. Wszystkie potrzebują naszej pomocy. Musimy je ubrać, uczesać i umalować. Do wyboru mamy dziesiątki możliwości, przeróżnych kosmetyków, pięknych ubrań i dodatków. Gry dla dziewczyn - makijaże najsławniejszej laleczki świata czekają na Ciebie!

Słowa kluczowe:
makijaż, makijaże, malowanie twarzy, malowanie powiek, brwi, malowanie brwi, Barbie

Podobne Gry
Miley Cyrus St..
Dodano 07/06/10 Miley Cyrus Style

Gry z makijażem to w ostatnim czasie bardzo popularne pozycje. Na pewno nie jedna dziewczyna pragnie w nią zagrać. Już teraz masz możliwość. Przedstawiamy jedną z gier, w..

zagrań: 2484
Make Up Mania
Dodano 09/02/10 Make Up Mania

Make Up Mania to gra dla wszystkich miłośniczek upiększania. W grze tej naszym zadaniem jest jak najbardziej barwne pomalowanie naszych paznokci, zrobienie odpowiedniej fryzur..

zagrań: 3632
Hannah Montana..
Dodano 09/02/10 Hannah Montana Make Up

Idolka wielu dziewczyn na całym świecie teraz może być Twoją przyjaciółką! Możesz ją nawet upiększyć. Zaproponuje Hannah Montanie dowolne brwi, kolor szminki czy ozdo..

zagrań: 5556
Makijaż na sp..
Dodano 09/02/10 Makijaż na spotkanie

Jak chciałabyś wyglądać wychodząc na spotkanie z kolegą/koleżanką? Dzięki tej grze będziesz mogła zobaczyć jak modelka wygląda w wybranym przez Ciebie makijażu! Wyg..

zagrań: 1092